Laden

Nieuwsberichten

Samen op weg naar 2022

Het was een bewogen jaar voor ons, zowel als persoon èn als bedrijf. Wij hebben een grote stap gezet om een eigen garagebedrijf te beginnen waarin er een gezonde spanning was, aangezien wij afhankelijk zijn van 'nieuwe' klanten. En dit heeft zó goed uitgepakt. Zelfs meer dan wij hadden durven dromen. Wat is het fantastisch; allemaal nieuwe klanten die ons het vertrouwen gaven in hun 'heilige koe' en nog steeds krijgen wij vaak complimenten. Uiteraard bedanken wij deze klanten. Dit geeft ons moed waardoor wij zeker op deze voet verder gaan. Tijd voor een praatje, de juiste aandacht voor uw auto, uitstekende reparaties en een 'gouden' service. Dit is waar wij voor staan.

'Gouden' service

Om het nieuwe jaar goed te beginnen ontvangt iedereen die hun auto in januari aanbiedt voor groot onderhoud een cadeaubon van Bol.com t.w.v. 25 euro. Wij vinden dit een mooi gebaar richting onze bestaande èn nieuwe klanten. Wilt u een afspraak maken? Dat kan via onze website, via WhatsApp en natuurlijk ook telefonisch op 0228-528795. Ook kunt u uiteraard bij ons langskomen voor het maken van een afspraak; de koffie staat voor u klaar!

Rest ons nog, namens ons team van Andijk Auto Techniek, iedereen fijne feestdagen te wensen en een veilig, maar bovenal gezond nieuwjaar. Samen op weg naar 2022!

Archief

36 maanden garantie
Gratis Pechhulp/Mobiliteitsservice in de EU
Tijd voor winterbanden
Alstublieft ...
Binnenkort Autovakmeester
Wij zijn jarig
Kleppenreiniging
Wintercheck
Wijziging openingstijden
Een gedegen onderzoek
Accu vervangen
Elektrische of hybride auto?
Workshop bandenwisselen
4 all-season banden halen, 3 betalen!
Laat uw accu GRATIS controleren
1x per jaar onderhoud
TIP: Neem 1 liter olie mee
Gratis Bosch ruitenwissers bij nieuwe banden
Auto op naam zetten
De grote vakantie check
Auto Check voor Dummies
Olie verversen belangrijker dan u denkt
De prijswinnaars zijn bekend
Officiële opening Andijk Auto Techniek
Andijk Auto Techniek opent bijna haar deuren
Andijk Auto Techniek staat in De Andijker
Andijk Auto Techniek biedt leenfietsen aan
Andijk Auto Techniek nu ook offline zichtbaar
Andijk Auto Techniek gaat beginnen